Hakkımızda

2000 YILINDAN BU YANA

Hedefimiz; Kaliteli Ürün ve Maksimum Müşteri Memnuniyeti...

FERİNOKS Endüstriyel Mutfak Cihazları Sanayi ve Ticaret; 20 yıllık tecrübesiyle 2000 yılında, kaliteli ürün, garantili teknik destek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma anlayışıyla endüstriyel mutfak sektörüne merhaba demiştir.

Bu tarihten itibaren, imalat ve ihracat faaliyetlerine yönelen firmamız; Türkiye'de yaşanan krizi kendi lehine çevirmeyi başarmış, doğru olanın; yatırım yapmak olduğu düşüncesi ile atılımlarına daha hızlı bir şekilde devam edip bugünkü seviyelere ulaşmıştır.

Ferinoks, bugün, ana mutfak ekipmanları, yardımcı malzemeleri ve sektörün önde gelen büyük firmalarının ana bayilikleriyle geniş bir alana yayılan hizmetleri sunarken, hizmet ilkesini daima; iyi tasarım, kalite, satış sonrası hizmet ve olabildiğince geniş bir ürün yelpazesi sunmak olarak belirlemiştir.

2000 yılından itibaren sektörde birçok başarılı projelere imza atan firmamız 2002 yılından bu yana uzun çalışmaları sonucunda ürün portföyüne elektrikli ve gazlı profesyonel piliç kızartma makinalarını da katarak; hem gazlı hem de elektrikli profesyonel piliç kızartma makineleri için CE (Gazlı modeller için CE0063) çalışmalarını tamamlamış olup sektörünün hizmetine sunmuştur.

Ayrıca FERİNOKS, kurumsallaşmanın bir gereği olan ve çalışmalarında belli bir standartı sağlamak adına ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine kavuşmuştur.

Kalite, çeşitlilik ve güven politikasıyla çalışmalarımıza büyük bir özveri ile devam edeceğimizin altını çizmekten mutluluk duyarız.

Hedeflerimiz

Müşterilerimizin tüm dilek ve şikayetlerini mevcut teknolojik imkanlar ışığında, mümkün olan en kısa zamanda çözmek ve ürünlerimizi geliştirmektir.

Niyazi BAKIRTAŞ

NEDEN FERİNOKS?

Yenilikte Öncülük

İnovatif fikir ve projeleri ile sektöre yön verir.

Tecrübe

20 yılı aşkın tecrübesi ile, sınırsız ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.

Profesyonellik

Tüm hizmetlerini, profesyonel politikası ve uzman ekibi ile sürdürür.

Güvenilir Hizmet

Tüm ürünler ve hizmetler, Ferinoks güvencesi altındadır.

Kaliteli Ürün

Kaliteden asla ödün vermez, sizin için en iyisi tasarlar ve üretir.