Bizden Haberler

Konya endüstriyel mutfak ekipmanları

“HOSTECH BY TUSID 2021” fuarını geride bıraktık. Tüm ürünlerimizi sergilediğimiz fuarda fuarın gözdesi olmaktan büyük bir gurur duyduk. Tüm ziyaretçilerimize ve sektörümüzün tüm temsilcilerine bize değer kattıklarından ötürü teşekkürü bir borç biliriz. En güzel, en kaliteli ve en ergonomik ürünlerimizle bir sonraki fuarda siz değerli misafirlerimizi standımızda konuk etmekten büyük mutluluk duyacağız. 

 

Fuar standımızda gezinmek için lütfen tıklayınız.

Konya endüstriyel mutfak ekipmanları

Mutfak sektörün en büyük buluşmalarından olan “HOSTECH BY TUSID 2021” fuarına hazırlanıyoruz. 20 yıllık tecrübemizi yansıtacağımız yepyeni ve modern ürünlerimizle müşterilerimizin ve sektörün gözünü kamaştırmak için hazırlıklarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Geleneksel ve bilindik endüstriyel mutfak ürünlerini bir kenara bırakıp sektörümüzde yeniliklere ne kadar açık olduğumuzu sizlerinde görmenizi ve bu organizasyonda FERİNOKS farkına bir kez daha şahit olmanızı gönülden istiyoruz.

08 – 12 Eylül 2021 tarihlerinde CNR EXPO FUAR MERKEZİ’nde 6. HALL’deyiz.

Misafirimiz olmak için ” info@ferinoks.com ” mail adresi veya  +90 444 24 85 ” numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.